Je bezpečné jezdit s Thule Urban Glide 2 po drncavém povrchu?

Zodpovězené
18. črc 2022

Dobrý den,

je dle Vašeho názoru bezpečné jezdit s tímto kočárkem po polních cestách? Bydlíme na vesnici, takže já jezdím většinou po polní cestě, je vcelku rovná, ale místy vysypaná kamením, tam to dost drncá. Napadlo mě, jestli to nemůže mít špatný vliv na pátěř ty otřesy. Ale snad je Thule dost odpružený kočár. A když dítě zvládá pády na zadek, tak si s tím snad pater poradí i v kočárku. Nebo raději jezdit jen po silnici? Jezdi asi od 8 měsíců ve sporťáku, teď je mu 10 měsíců.

Díky za odpověď

Ahoj,

10měsíční dítě je už dostatečně zpevněné, takže mu taková jízda nemůže nijak uškodit. Něco jiného platí pro novorozence a malá miminka, u nich se opravdu nedoporučuje jezdit po drncavém povrchu.

Thule Urban Glide 2 je velmi dobře odpružený, určitě bych se toho nebála a v klidu dál vyrážela na procházky i do zhoršeného terénu, však na to je přímo určený 🙂. Doporučuji zaaretovat přední kolo, kočárek pak projede nerovnosti snadněji.

Kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie