Je do mírného terénu lepší Moon Rocca Edition 2022 nebo Cybex Balios S Lux?

Zodpovězené
3. kvě 2022

Ahoj,

rozhodujeme se mezi kočárky Cybex Balios S Lux a Moon Rocca Edition 2022. Případně ještě Moon Relaxx Edition.

Hledáme relativně lehký a skladný kočárek s jednoduchým skládáním do městského auta. Musí být vhodný do každého terénu (aby zvládl město, park i nějakou tu lesní pěšinku). Miminko se narodí v srpnu.

Který z těchto modelů bys doporučovala?

U Cybexu Balios S Lux máme obavy, zda opravdu zvládne i mírný terén.

Doporučila bys ještě nějaké jiné modely ve srovnatelné cenové kategorii (podmínka bez korýtkového sezení)?

Děkuji

Ahoj,

na podobný dotaz jsem nedávno odpovídala v této otázce z poradny, tak si ji určitě pročti. 🙂

Dost záleží na tom, v jakém terénu se budeš pohybovat. Cybex Balios S Lux je spíše městský typ kočárku, sice občasný zhoršený terén zvládne, ale pokud budou procházky v nerovném terénu či v přírodě převládat, tak bych volila spíše Moon Rocca Edition nebo Moon Relaxx Edition, které jsou vybavené nafukovacími koly.

Co se týče modelů Moon, tak Moon Rocca Edition má u stříšky otevřenou větrací část, která se nedá nijak zakrýt. V tomto směru je lépe řešený novější model Moon Relaxx Edition, který má ventilační okénko umístěno níže a je celé zakryté, navíc je lehčí a jeho rukojeť lze nastavit výše. Rozdíl je mimo designu i ve sporťáku, kdy Relaxx má výškově nastavitelnou stříšku a Rocca má prodlužovací podnožku. U obou je samozřejmostí odvětrávaná korba s panoramatickým okénkem, kvalitní matrace Träumeland a velmi lehké skládání i ovládání.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie