Je jako sourozenecký kočárek lepší Baby Jogger City Mini GT2 Double nebo Thule Urban Glide Double?

Zodpovězené
2. čer 2022

Ahoj,

potřebovali bychom sourozenecký kočárek pro novorozence a 14měsíční dítě. Více se mi zamlouvá sezení vedle sebe, ale nevím, jestli se všude vejdu.

Rozhodujeme se mezi Thule Urban Glide Double a Baby Jogger City Mini GT2 Double.

Chceme hlavně plnohodnotný sporťák na výlety a přesuny. Důležitá je snadná manipulace a skládání, korbička na začátek pro menšího a dobré jízdní vlastnosti – město, vesnice plus lehčí terén na výletech.

Který z těchto dvou kočárků je lepší?

Děkuji

Ahoj,

s oběma kočárky projdeš v pohodě 80 cm dveřmi, jediný problém bývá v obchodech, například v uličkách nebo u pokladen, ale i tak je to řešitelný problém (můžeš využít pokladnu pro handicapované atd.). Oba jsou velmi dobrou volbou a sama bych měla velké dilema pro který se rozhodnout 🙂. O něco málo užší je Baby Jogger City Mini GT2 Double, který mi i na Tvé potřeby přijde vhodnější. Skvěle se hodí do města, na vesnici a i do občasného zhoršeného terénu. Oproti Thule má prostornější sezení a je skladnější. Nevýhodou je menší hluboká korba a těžší hmotnost (16 kg).

Thule Urban Glide 2 Double je o 1 kg lehčí (15 kg) a o něco lépe se s ním manipuluje díky velkým nafukovacím kolům. Volila bych ho v případě, pokud by procházky v přírodě převládaly nad městem nebo pokud sportuješ. Nevýhodou je nemožnost polohování nohou, které je nutné dokoupit zvlášť. Hlubokou korbu má o trochu prostornější a můžeš ocenit i ruční brzdu či uzavíratelný nákupní košík.

Já se o něco málo ve výběru přikláním k Baby Jogger City Mini GT2 Double, ale pokud se rozhodneš pro Thule Urban Glide 2 Double, tak nebudeš určitě zklamaná.

Držím palce ve výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie