Je kočárek Moon ReSea S kvalitní a vhodný pro 176 cm vysoké rodiče?

Zodpovězené
7. říj 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Moon ReSea S. Já i partner máme cca 176 cm.

Je tento kočárek vhodný i pro vyšší rodiče?

Doporučuješ koupi tohoto kočárku, co se týče kvality?

Děkuji

Ahoj,

na podobné otázky o kočárku Moon ReSea S jsem nedávno odpověděla.

Můžeš si je přečíst:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka