Je lepší otočný kočárek Cybex Balios S Lux nebo Joie Versatrax?

Zodpovězené
18. bře 2022

Ahoj.

potřebovala bych poradit ohledně otočného sportovního kočárku. Měl by zvládnout i lehčí terén ve městě, včetně rozbitých chodníků. Něco skladnějšího, protože nemáme výtah a musím tak kočárek vynášet nahoru. Musí se vejít do kufru auta. Částka do 10 000 Kč.

Zamlouvá se mi Cybex Balios S lux a Joie Versatrax.

Jaký je Tvůj názor?

Děkuji

Ahoj,

z těchto dvou bych se rozhodla pro Cybex Balios S. Má lehčí hmotnost, větší rozměry jak ložné plochy, tak i zádové opěrky a je více skladný. Oproti Versatrax má i super dlouhou stříšku a nepůsobí tak otevřeně.

Případně se podívej i na Moon Resea Sport, který je ještě o něco málo lehčí a má menší rozměry po složení.

Nebo to může být i Nuna Triv. Z uvedených kočárků je nejlehčí a nabízí jednoduché složení jednou rukou do kompaktní velikosti.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie