Je možné pořídit hluboký kočárek s autosedačkou bez sportovní části?

Zodpovězené
10. kvě 2022

Ahoj,

chci se poradit ohledně koupi kočárku.

Je možné pořídit hluboký kočárek s autosedačkou bez sportovní části?

Např. Adamex, Bebetto.

Děkuji

Ahoj,

ano, je to možné, ale výběr samostatných hlubokých kočárků je bohužel trochu omezený, nabízí je jen pár značek. Více jsem je rozepsala v této otázce z poradny 🙂.

Jedním z nich je kočárek Kunert Lazzio. Vajíčko bych k němu přikoupila samostatně, aby bylo bezpečné a kvalitní, například značku Cybex. Na nějakých eshopech se dá zakoupit právě v setu s vajíčkem Cybex Aton 5.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie