Dá se koupit nový kočárek pouze s hlubokou korbou?

Přemýšlím nad tím, že koupím kočár s větší hlubokou korbou a až miminko povyroste, půjdu do lepšího sporťáku. Moc se mi líbí např. Roan Marita, ale všude mají dvojkombinaci se sportovní sedačkou. Nebo dá se sehnat jen hluboký? Děkuji 🙂
loafeer
18. črc 2014
@annyes Však tu sportovní verzi použít nemusíš. Taky máme Roana a pak jsme koupili sporťák x lander....Napadlo mě, jesti Peg perego nemá jen hlubokou korbu- takový ten na klasickém houpacím podvozku, nebo x lander jen hluboký. Ale proti Roanu jsme velikostně jinde no....
breberka
18. črc 2014
@annyes zkušenost nemam, ale já osobně jsem koupila Dor Jan Danny sport Prestige a ten má dost velikou hlubokou korbu. Syn tam byl do 8. měsíce a kdyby nebyl zvědavý a nechtěl líp koukat, tak by tam vydržel dýl
veruska007
18. črc 2014
Ty dražší kočárky jsou většinou skládačky, kde si koupíš, co chceš.
Já původně chtěla taky jen hlubokou korbu, podvozek a autosedačku (autosedačku s podvozkem jsem dost využívala), ... ale to bylo většinou potom už i se sporťákem. Takže jsem rezignovala, mám trojkombinaci plus golfky.
Upřímně řečeno, pokud nechceš příliš investovat do hlubokého kočárku a raději bys zainvestovala do sporťáku, pak bych přemýšlela o tom koupit hluboký kočárek z bazárku (některé vypadají jako nové).
hanivasi
18. črc 2014
nedávno jsem se na to koukala, a našla jsem kočárky, které se tak prodávají - pouze hluboká verze, ale ta cena byla dražší jak kombinace v jiných značkách....takže jde spíš o cenu. Kombinace je levnější.
tmagda
18. črc 2014
@annyes Já taky viděla v obchodech s kočárky jen hlubokou korbu s podvozkem. Korba byla opravdu velká, ale cena taky. Stály přes 20tis. Takže záleží, kolik chceš do kočárku investovat.
baarca
18. črc 2014
Inglesina Sofia. Nová vyjde na 12-15 tisíc, ale dá se sehnat i z druhé ruky a hluboké kočárky jsou většinou jako nové, miminka to nemají jak zničit.
beruska1989
18. črc 2014
třeba kočárky od firmy patron jdou nakombinovat. mají na výběr několik hlubokých korbiček, sportovních sedaček a několik podvozků.
http://www.patron.eu/cs/baby/baby-produkty/koca...

athena: http://www.patron.eu/cs/baby/baby-produkty/koca...
delfy: http://www.patron.eu/cs/baby/baby-produkty/koca...

Začni psát odpověď...

Odešli