Je možné propojit kočárek Britax B-Motion 4 Plus a vajíčko Britax 5Z2?

Zodpovězené
7. zář 2023

hoj,

chtěla bych se poradit propojení kočárku a vajíčka.

Jak lze propojit kočárek Britax B-Motion 4 Plus a vajíčko Britax 5Z2?

Adaptéry Britax mám, ale dneska, jak nám přišlo vajíčko, jsem zjistila, že jen s nimi to nepůjde.

Děkuji

Ahoj,

autosedačka – tzv. vajíčko Britax Römer Baby-Safe 5Z2 vyšlo na trh v roce 2023, tedy je autosedačkovou novinkou. A ty se ho pokoušíš propojit s kočárkem Britax B-Motion 4 Plus, který se od roku 2022 nevyrábí.

Spojení je více možné dvěma druhy adaptérů. Pro více informací připojuji mou nedávnou odpověď, ve které popisuji tento druh spojení:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka