Je na kočičí hlavy ve městě lepší Joolz Aer, Easywalker Jackey nebo Elodie Details Mondo?

Zodpovězené
22. dub 2022

Aho,

dcerka měla rok a používáme Joolz Day 3. Potřebuji však něco malého a skladného. Joolz Day 3 si plánuji ještě nechat do zimy určitě. Dcerka usne v kočárku během únavy, ale spánek určitě nerozhoduje.

Potřebuji, aby přešel i kočičí hlavy na náměstí a chci, aby to byl už poslední kočárek. Rozhoduji se mezi Joolz Aer, Easywalker Jackey a Elodie Details Mondo.

V obchodě měli jen Joolz Aer a Elodie Details Mondo. Ty se mi moc líbily. Bojím se však, že u Aer budu zakopávat o tu tyčku, kterou jsou spojena kola.

Jaký je Tvůj názor?

Děkuji

Ahoj,

citelnější odpružení mají určitě modely Easywalker Jackey a Joolz Aer, takže bych volila jednoho z nich.

Joolz Aer je poslední dobou velmi oblíbený kočárek, na svůj typ má super odpružení a i když má malá kola, tak toho projede dost. Se svými 6 kg, patří k těm nejlehčím kočárkům na trhu. Nejvíce zaujme svým čistým designem a kvalitním provedením. Zádová opěrka se nedá napolohovat do úplného lehu, ale myslím si, že u starších dětí to nevadí, pokud v kočárku nespí pravidelně. Rukojeť je ve výšce ve 105,5 cm, což je poměrně vysoko, takže si myslím, že by středová tyč u kol překážet neměla v chůzi (ale záleží na Tvé výšce). Madlo a prodloužení nožičkové části je nutné dokoupit zvlášť. Jako nevýhodu vidím i nemožnost složení spolu s madlem.

Easywalker Jackey je asi největší konkurent Aer a má přesně to, co mu chybí - ať už je to možnost úplného lehu, polohování nohou či madla, které je součástí kočárku. Hmotnost má o něco málo vyšší - 7,5 kg, ale stále patří k těm lehčím a skladnějším kočárkům. Pokud kočárek často skládáš, tak u něj oceníš vychytávku, kdy se automaticky sám doskládá.

Oba jsou zkrátka velmi dobrou volbou, záleží čemu dáš u kočárku přednost. 🙂

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat.

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie