Je přídavný skejt Bugaboo kompatibilní s kočárkem Gesslein FX4?

Zodpovězené
11. srp 2023

Ahoj,

ráda bych se poradila ohledně přídavného skejtu se sedačkou od Bugaboo.

Je tento skejt kompatibilní s kočárkem Gesslein FX4?

Bugaboo skejt mi přijde lepší než propagovaný Lascal buggy board + sedátko.

Děkuji

Ahoj,

nedávno jsem na podobnou otázku odpověděla, tak Ti ji sem připínám. Ty samé skejty bych doporučila i Tobě. Skejty od značek Bugaboo a Cybex nejsou kompatibilní s Tvým kočárkem Gesslein FX4 Life či Gesslein FX4 Classic.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka