Je pro miminko narozené koncem zimy vhodnější kočárek Bugaboo Fox 3, nebo Bugaboo Cameleon 3?

Zodpovězené
8. srp 2022

Ahoj,

zvažuji kočárek do auta pro miminko narozené koncem zimy. Podstatou je pro mě lehkost skládání a také hmotnost, protože ho budu každý den vyndávat z kufru.

Neumím se rozhodnout mezi Bugaboo Fox 3 a Bugaboo Cameleon 3. U Cameleonu mě láká cena, model už pravděpodobně končí. Kočárek bude pro jedno dítě.

Můžeš mi tyto kočárky porovnat?

Který se vyplatí víc koupit?

Děkuji

Ahoj,

rozdílů je více. Podstatným je, že Bugaboo Cameleon 3 se přestal vyrábět v roce 2018. Je možné, že jej mají prodejci ještě na skladě, takže dělají doprodej. Proto se může stát, že náhradní díly budou nesehnatelné.

Hlavním rozdílem je nosnost sedadel kočárků. Bugaboo Fox 3 má nosnost až 22 kg. Oproti němu Cameleon 3 má nosnost pouhých 17 kg.

Rozdílný je i terén použití. Fox 3 využiješ i na vesnici, a to díky jeho nenafukovacím pneumatikám plněných pěnou a také pro jeho dvojité odpružení předních (21,6 cm ) kol. Oproti němu má Cameleon 3 pouze mechanické odpružení menších (15 cm) předních kol.

Skládání mají také rozdílné. Fox 3 složíš spolu s nasazeným sportovním sedadlem. Tuto možnost Cameleon 3 nenabízí.

Je už na Tobě, co zvolíš a upřednostníš.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka