Je pro vyšší rodiče lepší Moon No. One, Petite&Mars Rover nebo Joie Versatrax?

Zodpovězené
26. kvě 2022

Ahoj,

hledám kočárek, ideální plnohodnotně využitelnou dvojkombinaci. Považuji se za méně náročného spotřebitele, takže mi stačí kočárek do 14 000 Kč, nic není 100% dokonalé.

Naše požadavky:

  • jsme vyšší rodiče, tak ať se musíme příliš ohýbat,
  • méně náročný terén (hrboly, štěrk, polní cestičky),
  • říjnové dítě,
  • na mohutnosti/skladnosti nezáleží,
  • další dítě neplánujeme, takže "na jedno použití".

V hledáčku mám 3 kočárky:

Je to dobrý výběr?

Který je nej?

Příjmu i jiná doporučení.

Děkuji

Ahoj,

z Tvého výběru mi přijde jako nejlepší volba Moon no. One a Joie Versatrax, které mají super poměr cena/výkon.

O něco více se přikláním k Moon No. One, protože je vhodnější pro vyšší postavy a má o něco lepší jízdní vlastnosti. Značka Moon má celkově kvalitní kočárky a tento model není výjimkou, i když stojí podstatně méně. Oceníš u něj moderní design, dobře odpružená, bezúdržbová kola, která zvládnou i lehký terén, nastavitelnou rukojeť nebo i uzavíratelný nákupní košík. Hluboká korba je prostorná a je uchycená na výškových adaptérech. Potěší i kvalitní matrace značky Träumeland či prodlužovací stříška s větracím okénkem. Sportovní nástavba má možnost úplného lehu i s polohováním nohou. Stříška je prodlužovací a dá se výškově nastavit. Rozměry sezení jsou spíše menší, ale přesto plně dostatečné (do 1,5-2 let určitě postačí) a pak to můžeš řešit pořízením nějakého skladnějšího kočárku typu golfek. Skládání je snadné a super je, že můžeš mít sporťák nasazený v obou směrech. Celkově se jedná o velmi lehký a dobře ovladatelný kočárek, takže věřím, že s ním budeš spokojená 🙂.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie