Je rozměr hluboké korby 77x32 cm dostačující na zimu?

Zodpovězené
7. zář 2023

Ahoj,

koupili jsme dvojkombinaci Cybex Balios S Lux 2023. Termín porodu mám 10/2023.

Je rozměr hluboké korby 77x32 cm dostačující na zimu?

Jaký fusak potřebuji do hluboké části a později do sportovní části?

Jak dlouho můžu využít hlubokou část kočárku?

Je potřeba na matraci ještě dokoupit nějakou podložku nebo prostěradlo?

Je tento kočárek vhodný i na vesnici?

Děkuji

Ahoj,

je důležité zvolit správný rozměr hluboké korby. Tvé dítě se narodí v říjnu, takže Ti bude naprosto stačit standardní rozměr hluboké korby 77x32 cm.

Dítě potřebuje fusak pouze v prvních měsících života, kdy je ještě maličké. Nadstandardně velká korba tak není nutná. Další podzim a zimu se už bude vozit ve sportovní části.

Na otázku o fusaku jsem nedávno odpověděla, tak Ti sem moji odpověď připínám:

Ať dokoupit podložku nebo prostěradlo na matraci hluboké korby, tak na toto neexistuje jednoznačná odpověď. Některé maminky žádné příslušenství do hluboké korby nedokupují. Jiné zase dokupují hřejivou či chladivou podložku nebo pratelný potah, pokud to jejich původní matrace nemá.

Více informací se dočteš v našem podrobném článku, který jsme k tomuto tématu připravili:

Všechny ostatní podrobné informace o kočárku Cybex Balios S Lux najdeš přímo u daného modelu kočárku v částech – popis a parametry kočárku.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka