Joolz Hub+ versus Cybex Priam. Pro který z nich se rozhodnout?

Zodpovězené
7. zář 2022

Ahoj,

prosím o radu. Stále se nemůžu rozhodnout, zda koupit Joolz Hub+ nebo Cybex Priam. U toho Joolz mi vadí, že nemá moc výběr barev, ale přijde mi skladnější. U Priamu mi přijde hluboká korba prostornější.

Nejradši bych koupila jen Priam s hlubokou korbou a později třeba ten sporťák Joolz nebo nějaký úplně jiný. Mios nebo Aer?

Bydlíme na vesnici, ale máme tu normálně chodníky, občas třeba cesta mezi poli.

Děkuji

Ahoj,

na podobnou otázku jsem nedávno odpověděla:

Můj názor je, že ani jeden z Tebou vybraných modelů se nehodí k občasnému přechodu mezi poli. Při takovém povrchu si kočárek zničíš, rozhrkáš a rozvržeš. Cybex Priam 4 nebo Joolz Hub+ jsou určeny na rovný povrch. Ale pokud máte rovný asfaltový povrch a občas cesta mezi polem znamená jednou za měsíc, tak koupi zvaž.

Joolz Aer a Cybex Mios už vůbec ne. Jejich malá (16 cm) kola takový terén nezvládnou. A ani častý průjezd zámkovou dlažbou. A to proto, že jejich kola se při jízdě po dlažbě zaboří do spár mezi dlažbou a to je rozkývá. Já mám Bugaboo Bee 5, který má stejná kola. Kočárek využívám ve městě, na výlety a na nákupy. Ne na přejezd po vesnici. A když po vesnici, tak po rovné asfaltce. Protože tyto kočárky jsou cestovního typu a jsou spíše určeny pro asfaltové rovné stezky.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka