Kde seženu konstrukci na kočárek Dada Paradiso Glamour?

Zodpovězené
4. čer 2022

Ahoj,

hledám konstrukci na kočárek Dada Paradiso Glamour.

Kde ji seženu?

Děkuji

Ahoj,

Dada Paradiso Glamour má od roku 2016 ukončenou výrobu, takže mě napadá se jedině podívat po bazarech, zda někdo neprodává kočárek na náhradní díly. Případně můžeš zkusit napsat dovozci/distributorovi, zda je konstrukce z jiného (novějšího) modelu kompatibilní a objednat ji jako náhradní díl, ale upřímně si myslím, že finančně Tě vyjde lépe koupit celý komplet.

Držím palce! Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie