Kinderkraft Veo versus Petite&Mars Grand II. Který z nich je lepší?

Zodpovězené
22. kvě 2022

Ahoj,

po 7 letech čekám prcka.
Rozhoduji se mezi dvěma kočárky a chtěla bych trochu poradit, který z nich je lepší.
První je Kinderkraft Veo a ten druhý Petite&Mars Grand II Platinum Indigo.
Předtím sem měla na děti Firkon, ale ten teď rozhodně nechci.

Děkuji za odpověď.

Ahoj,

tyto modely jsou srovnatelné, ale o trochu více se přikláním k Petite&Mars Grand II, kvůli lepšímu provedení. Oba patří k těm cenově výhodnějším a je třeba s tím počítat. Nevýhodou u tohoto typu kočárku je hlavně sportovní část, která je menší a je jen do 15 kg, takže časem budeš muset pořídit něco dalšího.

Pokud Tě zaujaly kočárky 2v1 a nechceš za něj moc utratit, tak doporučuji bazarový Bugaboo Buffalo. Dá se sehnat za super peníze a vydrží Ti mnohem déle.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie