Kočárek Coneco Primavera 2017 9B4. Co myslíte?

Zodpovězené
18. únor 2019

Dobrý večer,

chtěla bych se zeptat, co si myslíte o této značce kočárku?

Předem děkuji za odpověď, Zuzka.

Ahoj!

Při Coneco Primavera

Coneco Primavera

budeš muset počítat s tím, že dostaneš plus mínus to, za co i platíš. Kvalita provedení, například při polohovacích zubech vaničkové opěrky, které se maminkám běžně velmi rychle opotřebují, je nižší. A to se týká i polohování sportovní nástavby, textilních materiálů i doplňků (tašky). Jak jsem u některých maminek slyšela, blokovaly se jim občas přední kola, nebo při jízdě začala "vibrovat". Můžeš také přijít na to, že se sportovní částí je kočárek tak nějak mohutný a nemotorný, takže ho časem pravděpodobně vyměníš za něco lehčího a kompaktnějšího.

Samozřejmě, že kočárek má i své výhody - prostorná vanička, velká a odpružená kola, dobré jízdní vlastnosti v případě, že přední kola nedělají problémy a poměrně prostorný sporťák jsou věcmi, které určitě oceníš. Jako počáteční volba v případě, že opravdu není možnost utratit větší obnos peněz, není z těch nejhorších - zejména, pokud bys plánovala ho tak po roce vyměnit. Já osobně bych ale uvažovala i o kvalitnější bazarové možnosti, nebo o málo vyšší investici.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.