Kočárek do terénu, troj.nebo dvojkombinace, do 18 tisíc Kč. Jaký doporučíte?

Zodpovězené
29. dub 2021

Dobrý den, 🖐

chtěla bych kočárek do terénu - trojkombinaci, ale postačí i dvojkombinace...Rodíme 1. října, takže něco do zimy s rukavicemi na kočárek.
Velká korbička a lehká do ruky, aby se dala přenášet.
Sporťák pro i proti směru jízdy, něco do 18 tis. Ale něco, co využije dítě do 3 let. Velký koš pod kočárkem, ale nebráním se, když bude menší a nezapínací...

Děkuji moc za rady ❤

Hezký den.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

V prvé řadě bych Vám doporučila zaměřit se na dvojkombinaci místo trojkombinace, jelikož považuji vajíčko pro novorozené miminko jako velmi důležitou součást cestování (v podstatě vlastně tu nejdůležitější) a v trojkombinaci se zpravidla jedná o doplnění celého setu, což v praxi znamená, že konstrukčně a v rámci bezpečnosti se jedná o nejobyčejnější modely, které samozřejmě splňuji základní atesty, ale nevyrovnají se vajíčkům vyráběným samostatně. 😉

Jako první kočárek bych Vám doporučila kočárek Cavoe Axo. V dvojkombinaci ho koupíte za necelých 15 tisíc, což je za mě vzhledem ke kvalitě tohoto kočárku opravdu skvělá cena. Je velmi elegantní, avšak velmi kvalitní společník do terénu vzhledem k velkým odpruženým gumovým kolům. Projedete s ním opravdu prakticky vše. Má nosnost až 22 kg, takže Vám vydrží od narození miminka v pohodě až do 3-4 let věku děťátka. Je opravdu prostorný, hluboká korba je dostatečně velká, takže miminko včetně fusaku v něm rozhodně nebude namačkané. Korbička je odvětrávaná a má elegantní madlo pro snadnou manipulaci a přenos. Kočárek ma opravdu prostorný koš se zapínáním na magnet. Sportovní sezení lze nasadit po i proti směru jízdy a celý kočárek složíte pohybem jedné ruky vč. sportovní verze (bez nutnosti jejího předchozího vysazení). Celkově je Cavoe kompaktní, lehký a skladný. Opravdu se jedná o naprosto perfektní kousek. 😉

Pak bych Vám doporučila mrknout ještě kočárek X-Lander X-Move - za mě nejlepší kočárek do terénu. Dvojkombinace se pohybuje okolo 17 tisíc a je to opravdový dříč. Nevím, jak moc velký terén plánujete, ale tento model je bezkonkurenční. Z praxe musím říct, že jsem v ruce neměla lepšího pracanta.

Jako poslední tip uvedu kočárek ABC design Salsa 4. Opět velmi kvalitní kousek skvělý do terénu, lehký, skladný a s velkým košem. Cena okolo 16 tisíc.

Podívejte se na tyto typy a kdybyste se k nim chtěla na cokoliv doptat, napište mi email, ráda Vám všechny Vaše dotazy zodpovím. 😊

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz