Kočárek - dvojkombinace, vhodný do terénu, na vesnici s velkou korbičkou. Poradíte?

Zodpovězené
28. črc 2021

Dobrý den, 🖐

sháním kočárek, který bude:

  • vhodný do terénu
  • dvojkombinací
  • korbička je velká a prostorná, a aby se dala chytnout a odnést
  • jízda pro i proti směru jízdy
  • aby měla korbička síťku pro malou na koukání kolem sebe až bude držet hlavičku a bude na bříšku
  • sportovní kočárek pro i proti směru jízdy

Máte nějaký tip, prosím? A doporučení?

Kočárek je na vesnici, takže asfaltovou silnici tady nemáme.

Děkuji

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Určitě bych Vám doporučila dvojkombinaci kočárku X-Lander X-Move. Má úplně vše, co požadujete - do terénu je to jeden z nejlepších kočárků (má opravdu kvalitní odpružení kol), prodává se v dvojkombinaci za velmi slušnou cenu (17 tisíc), má velkou prostornou korbičku s větracím okýnkem a také s ventilací nánožníku, kterou navíc velmi snadno přenesete pomocí madla nahoře na stříšce, a v neposlední řadě poskytuje kočárek možnost jízdy po i proti směru. Tento kočárek je opravdu jeden z nejlepších, které doporučuji a dám ruku do ohně, že s ním budete spokojená. 😇 Mrkněte do odkazu: https://www.imrnous.cz/kocarek-x-lander-x-move-... 😉

Ještě Vám napíšu dva mé další tipy, které ale vůči X-Landeru nepovažuji za klasické teréňáky, avšak také splňují Vaše požadavky: jedná se o značky Cavoe Axo v dvojkombinaci a v dvojkombinaci taktéž Dada Paradiso Apus 2020.

Kdybyste měla k jakémukoliv modelu dotaz, napište. 🙂

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz