Kočárek na vesnici a cestování. Doporučíte Cybex Priam nebo jiný?

Zodpovězené
25. zář 2021

Dobrý den,

koncem března čekáme naše první dítě a z velkého množství kočárků nám jde hlava kolem. Chtěli bychom Vás tedy poprosit o radu. Potřebujeme kočárek převážně na vesnici a lehčí terén (lesní cesty), který je dobrý i na přepravu autem, protože hodně jezdíme k rodině a přátelům. Zároveň bychom rádi větší korbičku a moderní vzhled. Ideálně dvoj nebo trojkombinaci. Koukali jsme na Cybex Priam, ale tím si nejsme jisti, co se týče terénu a na internetu se poslední dobou setkáváme s reklamacemi podvozku.

Děkuji 🙂

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Já bych se Cybexu do lehčího terénu vůbec nebála. Byla by samozřejmě škoda si ho zničit při větsích túrách a výletech v horším terénu, od toho jsou jiné kočárky, ale mám okolo sebe minimálně čtyři kamarádky, které přímo Cybex Priam mají, všechny žijí v rodinných domech mimo město, kočárek používají denně a všechny jsou naprosto spokojené.

Určitě bych se být Vámi podívala na kočárek Joolz - v této značce jsem projela pár modelů a byla jsem velmi příjemně překvapená. Vždycky jsem si myslela, že je to kočárek jen do města, ale testovala jsem všechny modely na naší chatě v Beskydech a fakt pecka - pevný podvozek, velká stabilní kola, perfektně ovladatelný, lehký, skladný.

A vůbec bych se nebála omrknout i Bugaboo. Všechno jsou to teda dražší kočárky, ale u ani jednoho byste nelitovala. Záleží na tom, který by Vám vyhoval vzhledově.

Z levnějšch, ale stejně úžasných a vzhledově dost podobných bych Vám doporučila kočárek Cavoe Axo. ❤️

Klidně se ještě ozvěte, kdybyste se chtěla na cokoliv doptat.

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz