Kočárek podobný BJ City Premier - hledám nekorýtkový a funkčně stejný model. Existuje takový?

Zodpovězené
29. dub 2020

Dobrý den,

moc se mi líbí kočárek Baby Jogger City Premier, avšak má jednu vadu na kráse, kterou nechci přijmout - korýtkové sezení. Od fyzioterapeutky vím, že není pro miminka vhodné. Proto hledám kočárek, který je City Premier podobný (otáčení proti směru jízdy můžu případně oželet), ale lze jej dát do úplného lehu.

Existuje takový?

Děkuji

Ahoj!

Úplně přesně tak model (funkčně), jako je Baby Jogger City Premier

Baby Jogger City Premier

bohužel v jiné verzi nenajdeš. Dám ti pár doporučení níže, ale co se týče jízdních vlastností, skladnosti + typu skládání a prostornosti pro dítě, je to poměrně ojedinělý model, a já bych přece jen zvážila i korýtkové sezení, které pokud ti vadí pro menší dítě, dá se jednoduše vyřešit vkladkou - vyrovnávací vložkou do korýtka s klínem, takže malému bábu umožní rozvný leh (např. Mamas&Papas vložka do Sola City, dále Stokke, Joolz i Babystyle Egg nabízejí vyrovnávací vložky do korýtka, a Quinny má celý Cocoon - vyrovnávací hnízdo podobné fusaku...). A starší dítko v korýtku celkově problém nemívá, pokud tak, pouze s nedostatečným prostorem, ale ten tady opravdu je...

Pokud přece jen korýtko / BJCP ne, dívala bych tedy po podobně prostorných a i na nerovnosti vhodných modelech: Emmaljunga NXT60 F či robustnějším Emmaljunga NXT90 F, dále městskejším Mamas&Papas Ocarro, a za zmínku stojí i Concord Wanderer / Concord Camino, nebo Gesslein FX4 Classic ...

Emmaljunga NXT60 Flat

Emmaljunga NXT90 Flat

Mamas&Papas Ocarro

Concord Wanderer

Concord Camino

Gesslein FX4 Classic

No a pokud i neotočný model je možností, jednoznačně koukni Baby Jogger City Elite - vynikající kočárek (jízdně i prostorovo), případně čtyřkolový Emmaljunga NXT30.

Baby Jogger City Elite

Emmaljunga NXT30

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.