Kočárek pro dvojčata, maximální šířka 74 cm. Zkušenosti?

Zodpovězené
12. led 2021

Dobrý den,

jsem tu nová a nevím přesně, kde bych měla napsat svůj dotaz 🙂.

Mohl by mi někdo prosím poradit, který kočárek pro dvojčata, šířka max 74 cm, je vhodný? Se kterým má kdo zkušenost?

Děkuji za odpověď.

Ahoj!

Do 74 cm bude dostupných opravdu jen pár kočárků, pokud tedy mluvíme o takových, co mají korbičky / sedadla vedle sebe.

Mountain Buggy Duet V3 je jedním z nejužších side-by-side, a lze jej doplnit i korbičkami s možností protisměrného předělání na sedadla na dočasné období mezi korbičkou a neotočným sedadlem. Pokud se Ti podaří ho sehnat, ať už nový (což už je poměrně obtížné, není tak dostupný) nebo bazarový, bude to jedna z těch jízdních velmi dobrých voleb.

Mountain Buggy Duet V3

Kromě něj doporučím Valco Snap Ultra Duo, což má akorát 74 cm před složením ...

Valco Baby Snap Ultra Duo

A úplně nejlepší, ale asi i nejdražší, bude jednoznačně single-to-double Bugaboo Donkey. Je to kočárek přesně 74cm (s autosedačkami bude samozřejmě širší), super ovladatelný, multifunkční. Tento, pokud Ti na něj rozpočet vyjde, Ti silně doporučím.

Bugaboo Donkey 3

Jinou možností pak by bylo řešit tandemový model - kočárek se sedadly / korby za sebou - což v praxi znamená, že jedna bude nižší než druhá. Tak asi doporučím zejména něco, kde dáš dvě plnohodnotná sedadla i korby, a to Baby Jogger City Select Lux

Baby Jogger City Select Lux

nebo např. Thule Sleek.

Thule Sleek

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.