Kola na sporťáku Kinderkraft Grande. Dají se (opotřebená) vyměnit za nová pěnová, příp. nafukovací?

Zodpovězené
14. říj 2019

Dobrý den,

prosím, mám dotaz. Dají se vyměnit kolečka na sportovním kočárku Kinderkraf Grande? Nejlépe za nafukovací nebo nová pěnová. Ty naše už jsou hodně oježděny.

Děkuji za odpověď ☺️.

Ahoj!

Nepotěším tě - ke sportovnímu kočárku Kinderkraft Grande

Kinderkraft Grande

nejsou dostupné nafukovací kola, a ani náhradní set klasických pěnových kol. Pokud máš pocit, že už jsou příliš opotřebovaná a chtěla/potřebovala bys nové, obrátila bych se na prodejce (shop, kde si ho koupila) - ať už jako s reklamací, nebo informováním se o tom, že by sis ráda doobjednala další a jestli to je možné / zda by to věděli zařídit.

Pokud by ti prodejce nevěděl pomoci a stále by tě to trápilo, zkusila bych se také zeptat (emailem) i přímo výrobce (producenta): https://kinderkraft.com/en/support-center (pokud tedy víš anglicky, polsky, německy, francouzsky, španělsky či italsky...).

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.