Kombinovaný kočárek do lehčího terénu místo Junama Imulse Colors - ne moc drahý. Který doporučíš?

Zodpovězené
17. únor 2020

Ahoj,

chtěla bych poprosit o tip. Koupili jsme si kočárek Junama Impulse Colors, u kterého jsme se v diskuzích dočetli, že by měl být i do terénu. Bohužel mi to tak ale nepřijde. Nevím, jestli je to tím, že má gelová kola (u kterých jsme doufali, že svou pevností budou právě do terénu ideální) nebo prostě typem kočárku, ale když vyjedeme třeba jen na travnatou plochu nebo pěšinu v lese, tak malá v kočárku skáče jak blázen a tlačení taky není zrovna jednoduché. Ráda bych vyzkoušela, zda-li by se to spravilo s nafukovacími, ale ty nejsou k sehnání... ☹

Ráda bych tedy poprosila o tip na nějaký designově podobný kočárek (ideálně dvojkombinaci, zatím máme ještě měsíčňátko), ale který prostě zvládne kromě asfaltky i polňačku, lesní cestu, prostě žádné velehory a tak, ale nějaké turistické stezky, ale zároveň, aby zas nebyl moc drahý. Chtěli jsme na jaře na Šumavu, ale nejsem si jistá, jestli ji tenhle kočárek zvládne... ☹

Díky :-*

Ahoj!

Já bych si v omezeném rozpočtu pořídila možná i něco bazarové - popravdě například taková Baby Jogger City Versa GT by byla obrovskou změnou oproti Junama Impulse Colors, který máš. Stylově je to dost jiný kočárek, ale zase je ta pravda, že je i praktičtěji udělán.

Baby Jogger City Versa GT

Junama Impulse Colors

Pokud by si přece hledala něco podobné Juname, možná taková značka Bexa by tě potěšila, a koukni i na Baby Design. Já osobně bych se ohlédla i po ABC Design Salsa 4 Air - odpružení je velmi pěkné. A celkově je kočárek, i sportovní část, moderněji a prostorněji udělaná.

ABC Design Salsa 4 Air

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.