Kombinovaný kočárek pro vysoké rodiče do města i do přírody (>180 cm). EW Harvey2? Další tipy?

Zodpovězené
10. srp 2020

Dobrý den,

můžete mi prosím doporučit několik kočárků, které by byly vhodné pro rodiče s výškou 180cm+? Kočárek vhodný do města i na procházky přírodou?

Jsme aktivní, rádi se procházíme lesem i polní cestou.

Divala jsem se na Easywalker Harvey2, ale byla bych ráda i za více tipů.

Moc děkuji.

Ahoj!

Easywalker Harvey2 je ve skutečnosti spíše nižší kočárek, který ale získává na výšce výškovými adaptéry. Nepočítej ale s fakt vysokým kočárkem.

Easywalker Harvey2

Takovým by byl spíše Stokke Trailz, který doporučím, pokud skladnost kočárku není podmínkou.

Stokke Trailz Terrain

Z bazarových (protože nový se již nevyrábí) doporučím Bugaboo Buffalo - funkční do města i přírody, opravdu. Také ale není nejmenší.

Bugaboo Buffalo

Případně kuk i jeho novější, i když jen o malinko méně terénní verzi, Bugaboo Fox - přírodu ale zvládnete.

Bugaboo Fox

Na začátek fakt vysoký by byl i skvělý Britax Go Big2 - a pak už sedací část bude níže, ale to proto, aby si dítě umělo vylézt i samo, a to oceníš, uvidíš - a rukojeť je topka... příp. koukni i Britax Smile III.

Britax Go Big2

A podívej se i na Jané Kawai

Jané Kawai

případně Gesslein FX4, určitě jsou vhodné (a o něco lehčí, kompaktnější) modely také.

Gesslein FX4 Life

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.