Kombinovaný kočárek pro zimní děťátko kolem 15 000 Kč s dobrou ovladatelností. Jaký?

Zodpovězené
7. srp 2019

Ahoj,

zatím máme ještě čas, ale už pokukujeme po nějakém kočárku. Termín máme v prosinci, takže vybíráme nějaký kočárek s hlubokou korbou a dobrou ovladatelnosti. Cenově kolem 15.000,-.

Dost se mi líbí kočárek ROAN ESSO 2019 nebo ROAN COSS. Ještě ADAMEX MASSIMO. Nebo doporučila bys nějaký jiný?

Předem děkuju za odpověď 🙂.

Ahoj!

Ráda bych na začátek upozornila, že se zdá, že vybíráš, asi protože jde o zimní miminko, dost podle korbičky. Tedy alespoň podle typu kočárků, které jsi uvedla. Neboť všechny jsou to polské kombinace s prostornými korbičkami a velkými konstrukcemi (ano, sníh, rozumím, ale stále - zvaž i zbylé části roku, skládání do auta, prostor, který máte, Tvou výšku a velikost ... opravdu potřebuješ tak veliký kočárek?).

Zpět ke krobičce - prosincové děťátko bude v zimě malinké. Tzn. že je jedno, zda je korba menší nebo větší. Na další zimu pak už tak či tak bude ve sporťáku, takže korbičkou bych se já v tomto případě nějak velmi neřídila. Dívej se ZEJMÉNA na sporťák, protože ten využiješ mnohem, mnohem déle. Proto je důležité, aby se kočárek se sportovním sedadlem dobře ovládal. Taky, aby byl sporťák dostatečně prostorný, s fajn funkcemi a stříškou.

Koukni případně i na článek o tom, na čem při hluboké korbě záleží (a na čem ne): https://www.modrykonik.cz/blog/kocarkopedie/article/hluboka-korbicka-jak-ji-vybrat-zgeh5e/

K Tvému ​​výběru.

Roan Esso je opravdu absolutně klasický Polák, ale alespoň váha je jakžtakž ještě akceptovatelná (přes 13 kg). Sporťák je ok, není strašný, ale není to ani něco extra. Celkově, ok.

Roan Esso

Roan Coss je takový jaksi "stylovější", a s váhou 15,55 kg bych ho rovnou vyloučila. Je to strašně moc. Jediné, kdy by Ti to nevadilo, je, pokud kočárek absolutně neplánuješ nakládat ani vozit - ať už v autě, nebo v MHD.

Roan Coss

Adamex Massimo je také více než 15kilový kočárek, který bych určitě odmítla. To je fakt maximálně na korbu, tedy na nějakého půl roku. Sporťáky jsou u Adamexu slabší než u Roan.

Adamex Massimo

Pokud opravdu tento typ, podívej se ještě i na cenově dostupný Kinderkraft Prime 2019, což alespoň vzhledem na cenu nabízí fajn výkon.

Kinderkraft Prime 2019

Mimo něj ještě značku Bebetto, což má relativně fajn udělané sporťáky (ale stále se jedná o mohutné kočárky).

Z jiného, ​​podle mě praktičtějšího typu za rozumnou cenu, bych doporučila ABC Design Salsa 4. Dokonce i korbu má velkou, a s XXL stříškou. Městským kandidátem by zase mohl být Cybex Balios S.

ABC Design Salsa 4

Cybex Balios S

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.