Používáme cookies. Více informací zde. OK

Kombinovaný kočárek s nízkou váhou (~10 kg), město+lehčí terén, do 15 000Kč. Joie Mytrax, Zopa Move?

15. srp 2019
Chtěla bych se optat - jaké kočárky jsou na trhu jedny z lepších, ale aby byli v kombinaci hluboká korba, sporťák a asi i vajičko? Potřebuji, aby byl lehčí (+/- kolem 10 kg unesu) - budu jej nosit 2 patra pokaždé, když se půjde ven nebo domů.

Líbí se mi Joie Mytrax, nebo teď novinka Zopa Move, ale nejsem si jistá kolečky (bydlím sice ve městě, ale budu potřebovat něco i do lehčího terénu + zvládat zimu - na vysočině bývá dost sněhu). Jako výhodu bych brala, kdyby sporťák šel vozit v obou směrech (což má Zopa). A s cenou bych se ráda vešla tak do 15tisíc.

Děkuji za každý tip a radu.
Ahoj!

Joie Mytrax ani Zopa Move nejsou špatným nápadem, ale ... nepřijdou mi úplně jako to pravé ořechové. Move není prostorově největší, a také koly není úplně top na nějaký sníh či terén. Není to určitě špatný kočárek, ale já osobně bych se pak ještě podívala i na Cybex Balios S, nebo levnější, Move-u podobný Muuvo Quick.

Kvalitnějším kandidátem by pak mohl být ještě i Easywalker Mosey+ - ten by byl mým favoritem. Kombinuje větší kola, ale dostatečně nízkou váhu a kompaktnost, při čemž zůstává full-size kombinací. A v poslední době bývá i v dobrých akčních nabídkách...

Valco Snap Ultra Trend je také dobrou a lehkou volbou, jen tedy to není příliš terénní model. Možná se setem nafukovacích kol Sport ...

Jané Kendo je malý, ale výkonný - koly i odpružením šikovný model, za mě jeden z top na to, co potřebuješ. Dvojkombi vyjde ale na cca 16000.

Z neotočných bych já osobně řešila něco podstatně lehčího, když už tedy. Mytrax má sice fajn kola, ale je už dost těžký na to, co ty potřebuješ (přičemž tedy sedák nelze otočit). Za mě spíše pak Oyster Zero, nebo něco jako Valco Snap Trend Sport ...

Nebo by byl, asi nejlepší v této kategorii, i Casualplay LOOPi ve verzi Allroad s nafukovačky. V nabídce však jsou i městská pěnová kola či tříkolová běžecká náprava, kdyby sis ho chtěla časem přizpůsobovat.

A ještě jeden návrh - Greentom Upp, v setu s korbičkou, otočným Reversible sedadlem, a zároveň textilií pro prostorné sezení neotočné (Classic), by vyřešil tvé kočárková potřeby od začátku až do konce kočárkového období. Kola jsou dostatečná i na sníh, i když samozřejmě terénní model to vysloveně není.
Polož anonymní otázku

Sem začni psát odpověď...

Odešli