Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Greentom Upp Classic 2017

Greentom Upp Classic 2017 je vylepšenou verzí jedinečného "zeleného" eko kočárku Greentom Upp kompletně vyrobeného z recyklovaných materiálů. Designově specifická plastová konstrukce ho činí velmi lehkým a dodává mu extra pružení. V nabídce je ve třech barevných provedeních. Efektně sladěná vyplněná kola jsou určena převážně na městský terén.

Ročník 2017 přinesl množství nových barev potahů, včetně limitovaných edicí inspirovaných přírodou: Rose, Honey, Sky a Charcoal. Potahy jsou vypleteny jemněji než u předchozí verze. Zádovou opěrku neotočného sedadla můžeš rozepnutím pásu naklonit hlouběji. Sedák je prostorný i pro větší dítě, které již nebude problém připoutat pomocí prodloužených bezpečnostních popruhů. Stříška je zvětšená přidaným kšiltem. K hladší jízdě městem jsou kola z měkčeného plastu o něco větší. Zabrzdíš je jednodušeji, a to díky upgrade-u brzdy. Na nákupech anebo s větším nákladem se hodí i zvětšený nákupní košík.

Na konstrukci můžeš připojit i otočné korýtkové sedadlo, se kterým se dá kočárek zakoupit i samostatně jako Greentom Upp Reversible 2017. Rám korýtkového sedáku je společný i pro nové textilie hluboké vaničky. S vaničkou využiješ kočárek již od narození. Autosedačka s adaptéry vytvoří z kočárku cestovní systém.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, více kombinací, podvozek
Hmotnost (v kg)
7,3
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
104 × 55 × 77
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
72 × 55 × 25
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
recyklovaný plast
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
18
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 48
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.