Kterou lehkou dvojkombinaci lze ovládat jednou rukou?

Zodpovězené
8. říj 2023

Ahoj,

hledám dvojkombinaci.

Mé požadavky:

  • lehký,
  • dobře odpružený,
  • ovladatelný jednou rukou,
  • ať nezačne vrzat po první procházce,
  • raději bych byla kdyby sezení nebylo korýtkové,
  • cenový strop nemám.

U první dcery jsem měla Joolz Day i Joolz Geo, ale ráda bych sáhla po něčem jiném kvůli sezení.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

nedávno jsem na podobné otázky odpověděla, takže Ti sem mé odpovědi připínám, abych se neopakovala. Najdeš v nich cenově dostupnější, ale i dražší modely kočárků:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka