Který cestovní kočárek je lehký a kompaktní?

Zodpovězené
30. zář 2022

Ahoj,

děkuji za předešlou radu ohledně kočárku na běh Cybex Avi https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko...

Kočárek se opravdu vyplatil, jsme s ním velmi spokojeni. Hledáme ještě lehký skladný „buggy“ městský kočárek, který bychom mohli brávat na cesty i do letadla. Podstatné je, aby byl lehký a kompaktní. Musí být vhodný i pro dítě, které teprve začíná sedět.

Jaký kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

jsem ráda, že Cybex Avi slouží a splnil očekávání.

Ještě stále bys měla mít Joolz Day+ jako hlavní kočárek na delší trasy.

Nyní potřebuješ ještě lehký, skladný, cestovní kočárek, který vydrží až do konce kočárkovacího období. Určitě doporučuji model Bugaboo Butterfly. Nejde sice do úplného lehu, ale ke krátkodobému a občasnému spaní na cestách postačí. Jeho poloha vleže je podobná lehu ve vajíčku. Navíc je vybaven měkkou vyjímatelnou vnitřní vložkou a splňuje kritéria příručního zavazadla. Přečti si o něm i krátký informativní článek, který jsem napsala.

Podobným modelem je maminkami oblíbený a populární Bugaboo Bee 6, který však má navíc funkci úplného lehu i kolmého sedu. Já osobně mám doma starší model Bugaboo Bee 5 a mohu jen vřele doporučit.

Dalším podobným modelem Butterfly je i Joolz Aer.

Pokud však chceš mít kočárek s naprostým lehem, tak doporučuji kočárek Easywalker Jackey. Tento kočárek mám osobně i já a napsala jsem o něm podrobnou recenzi. Nebo jeho bratrský model, který vyplňuje díru na trhu a je určen pro vysoké rodiče Easywalker Jackey XL.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka