Který kočárek, bez ohledu na finance, je dobře ovladatelný, odpružený, skladný a lehký?

Zodpovězené
16. kvě 2022

Ahoj,

hledám kočárek s těmito vlastnostmi:

  • lehký,
  • dobře ovladatelný,
  • odpružený,
  • dobře skladný do kufru,
  • do terénu i města,
  • pro nižší osobu,
  • s dostatečně velkou korbou pro zářijové dítě,
  • dostatečné větrání v korbě,
  • delší stříška kvůli zimnímu období,
  • finance nejsou důležité.

Může být dvou nebo trojkombinace (korýtkové i nekorýtkové sezení) nebo i jen kočárek a korba. Sportovní bych koupila později.

Jaká jsou Tvá doporučení pro náš příští kočárek?

Děkuji

Ahoj,

všechny Tvé požadavky splňuje Bugaboo Fox 3. Jedná se o jeden z nejlehčích kombinovaných kočárků (10 kg), je velmi dobře ovladatelný, lehce složitelný a projede jak městem, tak i terénem (v náročnějším terénu či na písku můžeš navíc využít funkci dvou kol). Hluboká korba je položená níže, takže je vhodný i pro nižší rodiče, které na miminko krásně uvidí. Oceníš u ní i prodyšnou matraci a panoramatické okénko, které napomáhá jak lepší cirkulaci vzduchu v letních dnech, tak nabízí dítěti pohled ven a může tak zkoumat okolí při "pasení koníků". Samozřejmostí je i extra dlouhá stříška s náhledovým okénkem. Sportovní sezení je korýtkové, ale je velmi prostorné a lehké, což oceníš, když budeš chtít sezení otočit do druhého směru nebo při skládání. Samozřejmostí je nastavitelná rukojeť, prostorný košík a velký výběr barevných variant či příslušenství, takže si kočárek plně přizpůsobíš svému vkusu.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie