Který kočárek doporučuješ pro bruslení?

Zodpovězené
8. čer 2022

Ahoj,

doma mám už dva kočárky Britax Smile III a Espiro Nox. Hledám ještě jeden kočárek, určený vysloveně ke sportu. Nechci moc kupovat klasickou trojkolku (jako například Hauck nebo Thule). Spíš mě oslovilo něco na způsob Cybex Zeno One Box nebo Thule Chariot Sport.

V podstatě bych kočárek primárně chtěla na bruslení. Bruslení s Britaxem se mi nezdá až tak bezpečné, neboť nemá ruční brzdu. Bylo by super, kdyby se později k němu dal dokoupit set například na běžky.

Který takový kočárek na sport doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

Tebou zmíněné vozíky mají multifunkční využití - od běhu, bruslení, až po výlety na kole a běžkách, takže by byly určitě dobrou volbou. Na bruslení doporučuji rozhodně kočárky s ruční brzdou a nejlépe aby měly přední kolo na pevno. Konkrétně doporučuji Cybex Avi a Thule Glide 2, které patří k topce, co se týká kočárků na sport. Mají ruční brzdu, velká nafukovací kola a skvělé jízdní vlastnosti, takže své uplatnění najdou i v těžším terénu. Pokud bys chtěla s nimi vyrazit na běžky, tak se dá zakoupit univerzální lyže na přední kolo kočárku.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie