Který kočárek je skladný, jde do úplného lehu a má dlouhou stříšku?

Zodpovězené
15. črc 2022

Ahoj,

potřebovala bych sportovní kočárek.

Mé požadavky:

  • skladný, aby nezabíral mnoho místa v kufru,
  • aby zvládl náročnější terén,
  • možnost úplného lehu i sedu,
  • co nejvíce sklopná stříška, aby nesvítilo do kočárku,
  • vyšší nosnost než 15 kg.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji Petite&Mars Street+ Air, který má velká nafukovací kola, takže si bez obav poradí i se zhoršeným terénem. Samozřejmostí je i dlouhá prodlužovací stříška, prostorné sezení a 25 kg nosnost kočárku.

Dále mě napadá i Joie Mytrax, který má zadní kola nafukovací a přední gumová s pěnovou výplní.

Nebo Baby Jogger City Mini GT2, který má sice menší kola, ale díky tomu, že je to trojkolka, tak má velmi dobré jízdní vlastnosti. Navíc má jedno z nejprostornějších sezení a stříšku ve vyšší pozici, takže i větší dítě má stále dost místa nad hlavou a pohodlně se v něm vyspí.

A doporučuji i Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade v verzi Sport, tedy s nafukovacími koly. Z uvedených modelů je nejlehčí a nejskladnější. Chybí mu tedy odpružení, ale nafukovací kola mu jeho jízdní vlastnosti o dost zlepšují.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie