Který kočárek má široké sezení, nafukovací kola a nastavitelnou rukojeť?

Zodpovězené
30. dub 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek, který musí splňovat 3 parametry.

1. Dost široké sezení. Ideální 35 cm a více.
2. Musí mít nafukovací kola.
3. Výškově nastavitelná rukojeť je třetí podmínka.

Který kočárek splňuje všechno, co požaduji?

Děkuji

Ahoj,

široké sezení mají kočárky značky TFK, například TFK Mono. Najdeš u něj odpružená nafukovací kola i nastavitelnou rukojeť až do výšky 122 cm.

Tvé požadavky splňuje i oblíbený Petite&Mars Street+ Air, jeho rukojeť nastavíš do výšky 108 cm.

A prostorné jsou i modely Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade či Joie Mytrax (ten má však nafukovací kola jen vzadu).

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie