Který kočárek má skladnou hlubokou korbu a bude vhodný k procházkám i s velkým psem?

Zodpovězené
15. dub 2022

Ahoj,

hledám co nejvíce skladný kočárek. Při dvou dětech a velkém psovi potřebuji, aby i korba zabírala co nejméně místa v autě a zároveň vydržela zimu. Miminko se narodí v září.

Který kočárek mi doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

škoda, že jsi nepřipsala více požadavků, například cenu, jaký terén bude převládat, maximální hmotnost atd. Skladné kočárky jsou většinou ty lehčí, menší a vhodné spíše do městského terénu (například Zopa Quest má skládací korbu), ale pokud chodíte na procházky se psem, tak předpokládám, že chodíte do přírody a je tak potřeba více terénní kočárek.

Doporučuji například Bugaboo Fox 2 či novější model Bugaboo Fox 3. Patří k těm skladnějším a lehčím kočárkům, které jsou vhodné i do terénu a zároveň je to typ 2v1 (hluboká korba a sportovní nástavba se navlékají na společný rám a mají i společnou stříšku).

Do většího terénu můžeš ocenit Thule Urban Glide 2 s ruční brzdou a velkými nafukovacími koly, který patří k nejlehčím trojkolkám. Po sundání kol se jedná též o velmi skladný kočárek.

Pokud jsem se Ti netrefila do vkusu, tak budu ráda, když mi napíšeš znovu všechny Tvé požadavky a vybereme ten NEJ. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie