Který kočárek má stejné vlastnosti jako TFK Dot 2?

Zodpovězené
10. čer 2022

Ahoj,

děkuji za zodpovězení otázky https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko....

Dívala jsem se po kočárku TFK Dot 2, ale na bazarech je nesehnatelný. Nechci kupovat nový kočárek.

Můžeš mi poradit ještě nějaký jiný se stejnými/podobnými vlastnostmi?

Mohl by to být například Gesslein S4 Air+?

Vydedukovaný na základě předchozích Tvých odpovědí v poradně.

Děkuji

Ahoj,

to je škoda, protože TFK Dot 2 má jeden z nejlepších poměrů jízdních vlastností a skladnosti. Pokud se Ti nepodaří ho sehnat, tak i Gesslein S4 Air+ by mohl být určitě správnou volbou, nevýhodou je vyšší hmotnost (10 kg), jinak Tvé požadavky splňuje.

Koukni ještě na Inglesina Maior. Má větší kola s dobrým odpružením a celkově se jedná o lehčí (7,9 kg) a skladnější kočárek. Rukojeť má na pevno ve výšce 107 cm.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie