Který kočárek s prostornou hlubokou korbou zvládne vesnici?

Zodpovězené
4. zář 2023

Ahoj,

hledám kočárek především na vesnici pro listopadové miminko. Nejlepší by byla prostorná hluboká korba, sportovní část do skoro úplného lehu do 22 kg, aby se dala skládat rovnou s konstrukcí, s většími koly a prodlouženou stříškou. Budu se poohlížet spíše po bazarovém kočárku. Oba máme cca 170 cm.

Který kočárek splňuje naše požadavky?

Děkuji

Ahoj

na velmi podobné otázky jsem nedávno odpověděla, tak Ti je sem připínám pro inspiraci. Vzpomínám v nich kočárky, které bych doporučila i Tobě:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka