Který kočárek se nejvíce podobá kočárku GB Hardy?

Zodpovězené
18. čer 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit při výběru kočárku.

Který kočárek se nejvíce podobá kočárku GB Hardy?

Musí být však lehčí, snáze ovladatelný a mít nastavitelné madlo.

Děkuji

Ahoj,

chybí mi informace od Tebe, zda chceš jen čistě sportovní kočárek, nebo dvojkombinaci. Pokud chceš otočný model, stejně jako je GB Hardy, tak doporučuji určitě Valco Baby Snap Ultra Trend s dokoupenými nafukovacími koly. Jedná se o jeden z nejlehčích otočných modelů, který je dostatečně prostorný a má super dlouhou stříšku. Dá se k němu dokoupit i hluboká korba, pro využití kočárku už od narození. Samozřejmostí je lehké ovládání, dobrá skladnost i nastavitelná rukojeť.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie