Který kočárek značky Moon je vhodný do mírného terénu a pro miminko narozené v zimě?

Zodpovězené
17. čer 2022

Ahoj,

líbí se mi Moon kočárky.

Který kočárek značky Moon je vhodný do mírného terénu a pro miminko narozené v zimě?

Děkuji

Ahoj,

pokud se budeš pohybovat i v lehčím terénu, a ne jen ve městě, tak bych se zaměřila na tyto modely kočárků, které mají dobré odpružení - Moon Resea S a Moon Rocca Basic.

Patří mezi ty lehčí a skladnější kočárky. Modely s označením Basic mají bezúdržbová kola, tedy gumová s výplní, která jsou do lehčího terénu dostačující.

Pokud budeš vyrážet na procházky do přírody, kde je zhoršený terén, tak doporučuji více nafukovací kola. Kočárky díky nim mají snazší ovládání a lepší jízdní vlastnosti, a to díky jejich přirozenému pružení.

Modely s nafukovacími koly jsou označené jako Edition, konkrétně to jsou tyto modely - Moon Relaxx Edition, Moon Rocca Edition nebo Moon ReSea S Edition (2022) .

Kromě kol se liší i odvětráváním v hluboké korbě, kvalitnější matrací značky Träumeland a prošitím na madlech

Více jsem se o těchto modelech rozepsala v této otázce v poradně.

Samozřejmostí je prostorná hluboká korba s prodlužovací stříškou a náhledovým okénkem, obousměrné sportovní sezení s polohováním nohou, nastavitelná rukojeť, snadné skládání a velmi dobré jízdní vlastnosti i lehké ovládání. Celkově se jedná o velmi oblíbené kočárky, se kterými jsou maminky spokojené, takže ať se rozhodneš pro jakýkoliv model, tak věřím, že budeš spokojená.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie