Který kombinovaný kočárek má dobré odpružení?

Zodpovězené
30. zář 2023

Ahoj,

ráda bych se poradila ohledně kočárku pro miminko, které se má narodit v prosinci. Bydlíme sice na sídlišti, ale některé cesty jsou rozbité a plánuji kočárkovat i po štěrku.

Moc se mi líbí Joolz Geo3, který má vaničku výše a není třeba se k miminku krčit. Plus má velký spodní košík. Navíc se zapíná na zip, což se mi zdá lepší než druky nebo magnetky. Výhodou je, že stříška lze jednou rukou stáhnout. Cenově by mi více vyhovoval levnější kočárek, ale neumím k němu najít alternativu.

Dívala jsem se i na Roan Ivi, na kterém mě nejvíce oslovilo odpružení.

Existuje kočárek, který by měl parametry jako Joolz Geo 3 (vysoká korba není podmínkou) a zároveň i to odpružení?

Děkuji

Ahoj,

na podobnou otázku, tedy alternativa kočárku Joolz Geo3 jsem nedávno odpověděla. Připínám Ti ji sem, abych se neopakovala:

Porovnávat kočárky polské výroby se značkami Joolz či Bugaboo není správné. Mají totiž mnohem vyšší váhu, většinou nižší nosnost sedadel (15 kg) a zároveň nižší kvalitu použitých plastových komponentů.

Pokud máš na koupi kočárku méně finančních prostředků, tak vždy je lepší koupit kvalitnější bazarový model kočárku než nový a nekvalitní.

Na co si dát pozor před koupí kočárku z bazaru? - i na toto téma jsme natočili video, které Ti sem připínám.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka