Který korýtkový kočárek pro vyšší rodiče vydrží každodenní zátěž?

Zodpovězené
4. srp 2022

Ahoj,

chceme koupit kočárek pro druhé dítě. Při prvním jsme měli Joolz Day2, ale přišel mi dost těžký na přenášení a nakládání. Nedal se dobře skládat do auta (celý i s korýtkem), tak bych chtěla jiný.

Co očekávám:
Velké korýtko (dítě do 2 let), možnost clony u hluboké korby, velký košík, dobré skládání v kuse u korýtka a lehčí hmotnost kočárku. Joolz mi byl těžký. Kočárek používám dost, denně několik hodin po městě, na nákup atp. Dám mu opravdu zabrat ve městě i mimo město. Nyní bude starší dítě potřebovat stupátko nebo něco takového.

A u nás je to i taková kárka, která musí odvést hračky, nákup, odrážedlo atp. Na ceně nezáleží.

Jaký kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

nejlepší volbou pro Tebe je kočárek Uppababy Cruz V2. Problémem je jeho menší dostupnost na našem trhu. Kočárky americké značky Uppababy jsou velmi kvalitní, funkční a výškově určené pro vyšší rodiče. Je lehký s váhou 9,75 kg. Nosnost korýtkového sedáku má až 22,5 kg.

Podobným modelem je i populární Bugaboo Fox 2 nebo jeho novější verze Bugaboo Fox 3.

Většinou doporučuji skejt Zopa Segboard a Lascal Buggy Board, které mají nastavitelná "ramena" do různých úhlů a délky. K oběma můžeš dokoupit i sedátko (u Lascal jen u většího modelu maxi).

Případně Uptown Rider - sourozenecký skejt se šikovným bočním upevňovacím systémem pro větší prostor pro nohy při tlačení kočárku. Mám ho odzkoušeno a jezdí se s ní super.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka