Který otočný sportovní kočárek v černé barvě má ​​masivnější konstrukci?

Zodpovězené
8. bře 2022

Ahoj,

chci vyměnit naši trojkombinaci za sportovní kočárek. Momentálně má syn rok i 4 měsíce.

Mé požadavky:

  • otočný sportovní kočárek,
  • složení dohromady,
  • ne úplně malý,
  • ať má trochu masivnější konstrukci,
  • vhodný i na špatné stezky,
  • ať hned nevrže,
  • aby se později dala dokoupit korba i vajíčko (ale ne typu, že sportovní zůstává a tam se připne korba),
  • kolem 5 000 Kč,
  • černá barva.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

jako první mě hned napadl Joie Versatrax, který splňuje všechny Tvé požadavky, a že jich není málo! 🙂 Versatrax je obousměrný, dostatečně prostorný a lze z něj udělat trojkombinaci (hlubokou korbu má mimochodem extra prostornou). S terénem si poradí dobře, díky tlumiči nárazů a koly plněnými pěnou. Snadno a lehce se s ním manipuluje, navíc i skládání zvládneš jednou rukou do kompaktních rozměrů. Dále má prostorný nákupní košík s kapsou na drobnosti a samozřejmostí je polohování zad i nohou, až do úplného lehu.

Další variantou může být Baby Jogger City Premier, který také splňuje vše, včetně možnosti připojení hluboké korby i vajíčka. Sezení má sice korýtkové, ale je ještě více prostornější.

O něco více bych Ti doporučila Baby Jogger City Premier, protože je více robustní, prostornější a má větší kola, která jsou do terénu lepší, ale ani jeden kočárek nebude špatnou volbou.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie