Který sportovní kočárek je rychle rozložitelný i složitelný?

Zodpovězené
12. říj 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek. Chci, aby splňoval následující požadavky:

  • vhodný i do terénu,
  • větší kolečka,
  • pohodlný,
  • skladný,
  • snadno rychle rozložitelný i složitelný,
  • aby nezabral příliš mnoho místa v autě.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

pokud hledáš něco do skutečného terénu, tak si prohlédni model Baby Jogger Summit X3.

Pokud je to moc a chceš něco více městského, tak si prohlédni Baby Jogger City Elite 2. Pokud ještě něco menšího a skladnějšího, pak Baby Jogger City Mini GT2.

Všechno jsou to kočárky, které mají na trhu nejprostornější sedadla a dají se koupit na našem trhu.

Pokud něco čtyřkolového, tak si prohlédni kočárek Cavoe Axo Comfort nebo Cavoe Axo Style. Ty projdou i nerovnějším terénem. Popřípadě něco s velkými koly jako je X-Lander X-Move.

Výhody tříkolky a čtyřkolky jsou rozdílné ve stabilitě a průjezdu terénem. V terénu se snáze manipuluje s tříkolovým kočárkem, ale stabilitu má o něco lepší čtyřkolový kočárek. Více toto téma rozebíráme v našem MK videu:

Pokud se ti zdá můj výběr příliš terénní, tak si prohlédni sportovní kočárky: Carrello Bravo Plus, Britax B-Motion 4 Plus nebo Muuvo Roox.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka