Který sportovní kočárek má co nejdelší ložnou plochu a jede do úplného lehu?

Zodpovězené
30. kvě 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek s co nejdelší ložnou plochou. Nejlepší by bylo, kdyby se dal dát i do úplného lehu. Delší stříška by byla bonus, ale není podmínkou.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

nepíšeš v jakém terénu se budeš pohybovat, tak napíšu více tipů, ať se Ti snadněji trefím do vkusu 🙂.

Mezi nejprostornější kočárky patří určitě Britax B-Motion 4 Plus, jeho výroba je však už ukončena a seženeš ho spíše jen na bazarech.

Dále to je i Baby Jogger City Mini GT2. Má stříšku ve vyšší pozici, takže je vhodný i pro větší děti. Samozřejmost je i úplný leh s polohováním nohou, což nebývá u trojkolek zvykem.

Oba mají gumová kola plněná pěnou a jsou vhodná i do lehčího terénu. Pokud budou převládat procházky v přírodě, tak bych volila Baby Jogger City Mini GT2.

A může to být Baby Jogger City Mini2 4 či Mamas&Papas Armadillo. Oba mají pěnová kola a jsou to modely do městského terénu.

Nebo Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade a Petite&Mars Street+, které mají už menší rozměry ložné plochy oproti předchozím modelům, ale stále jsou dostatečně prostorné. V základu mají pěnová kola, ale lze k nim dokoupit nafukovací kola, díky kterým budou mít mnohem lepší jízdní vlastnosti.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie