Který sportovní kočárek má nafukovací kola, možnost lehu a nastavitelnou rukojeť?

Zodpovězené
12. bře 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro 1,5leté dítě.

Požadavky:

  • musí vydržet do konce kočárkovacího období,
  • nafukovací kola, resp. vhodná do terénu,
  • dobré odpružení by potěšilo,
  • možnost lehu i polohování nohou,
  • nastavitelná rukojeť (já mám 160, manžel skoro 190 cm),
  • skladný do auta,
  • dlouhá stříška,
  • z těch lehčích,
  • možnost větrání,
  • ideální úložný prostor, který zvládne i více než 3 kg,
  • cca do 7 500 Kč i se základním příslušenstvím.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

na podobný dotaz jsem odpovídala nedávno v této otázce v poradně, tak na ni koukni, třeba Tě nějaký kočárek zaujme. 🙂

Tvým požadavkům nejlépe vyhovuje Petite&Mars Street+ Oak 2021 Air. Splňuje vše - cenu, nafukovací kola, úplný leh s polohováním nohou, dlouhou stříšku, polohovací rukojeť, dále i skladnost a celkově větší rozměry, takže vydrží bez problémů už do konce.

Podobné parametry má i Joie Mytrax.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie