Který sportovní kočárek má nejdelší ložnou plochu?

Zodpovězené
24. bře 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro větší dítě na spaní. Musí to být kočárek s nejdelší ložnou plochou, ne tříkolový.

Jaká jsou Tvá doporučení?

Děkuji

Ahoj,

nejprostornější kočárek je určitě Britax B-Motion 4 Plus, jeho výroba je však už ukončena a seženeš ho spíše jen na bazarech.

Dále to pak může být Baby Jogger City Mini2 4, oproti Britaxu je navíc lehčí a kompaktnější.

A mezi prostorné kočárky patří i Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade a Petite&Mars Street+ Oak 2021.

Nejlepší volbou bude určitě Britax B-Motion 4 Plus nebo Baby Jogger City Mini2 4, Britax je tedy těžší (11,5 kg), ale má velmi dobré jízdní vlastnosti. Pokud chceš spíše něco kompatního a lehčího na městský terén, tak doporučuji Baby Jogger.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie