Který sportovní kočárek má nosnost více než 18 kg a je vhodný pro časté přepravování autem?

Zodpovězené
17. lis 2022

Ahoj,

hledám kočárek vhodný pro časté přepravování autem. Musí být hlavně nenáročný na místo v kufru auta. Bude to kočárek číslo 2, protože jeden sporťák už máme. Neměl by být příliš drahý. Podmínkou je nosnost 18 kg a více.

Který sportovní kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

pokud hledáš kočárek, který bude co nejskladnější a s vysokou nosností, tak si určitě prohlédni model Nuna Pepp Next. Případně jeho předchůdce Nuna Pepp Luxx. Je to velmi skladný sportovní kočárek, který je dobře odpružený. I přesto, že má menší kolečka, tak umí uživatele překvapit. Nosnost prostorného sedadla je 22,7 kg.

Podobným skladným modelem cestovního kočárku je i Easywalker Jackey. Můžeš si o něm přečíst moji podrobnou recenzi. Nebo zvolit většího bratra, který je určen pro vyšší rodiče. Jaké jsou mezi nimi rozdíly si můžeš přečíst v mé nedávno zodpovězené otázce, kterou Ti sem připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka