Nuna Pepp Luxx

Výroba ukončena 2021

Popis kočárku

Nuna Pepp Luxx je vyšší verze lehkého a kompaktního městského sportovního kočárku Nuna Pepp, který dokážeš ovládat i jen jednou rukou, a to díky jeho nízkému těžišti. Silnější kolečka zvládnou i mírně zhoršené městské podmínky. Přední kolečka jsou zdvojená a pro hladší jízdu navíc i odpružená. Dále k nim přirozeně pruží i eLková konstrukce.

U Luxx verze najdeš zvětšenou dvoupanelovou stříšku s výklopným kšiltem a integrovaným stínítkem Dream Drape, které sahá až po madlo a bylo přidáno o něco později. Druhou velkou výhodou vyššího obnoveného modelu je přidání polohování opěrky nožiček. Spolu s opěrkou zad, polohovatelnou pomocí zipů, tak nastavíš pohodlnou spánkovou pozici. K sedadlu přibylo i dětské madlo. To bylo při uvedení modelu Luxx potřebné si dokoupit zvlášť nebo s kočárkem v setu pod názvem Nuna Pepp Luxx Plus. Plus později z názvu zmizelo, protože madlo se stalo součástí základní výbavy kočárku. Dokoupitelnou autosedačkou s adaptéry se dá z kočárku vytvořit praktický cestovní systém.

Parametry

Značka
Nuna
Typ
sportovní, dvojkombinace
Hmotnost (v kg)
10,3
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
104 × 54 × 80
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
89 × 54 × 33,5
Původ značky
Nizozemsko
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
18
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Korýtkové sezení
Všechny parametry

Hodnocení maminek

surfarka  4. zář 2021
Za mě skvělý kočárek, prvního syna jsem v něm vozila rok a půl a druhého teď taky a ještě určitě chvíli poslouží
Za mě skvělý kočárek, prvního syna jsem v něm vozila rok a půl (do 2,5 let) a druhého teď taky a ještě určitě chvíli poslouží. Za celou dobu byl o.k., jen nyní jsme museli opravit přední kolečka, protože v zimě bylo hodně sněhu a nestíhali ho v ulici uklízet, tak jsme museli projíždět, nabaloval se na kolečka a dostaly zabrat. Ale komponenty prodávají a zvládli jsme to sami.
9 3
Čti celé...
ag76nes  3. únor 2020
I presto, ze by se zdalo, ze ma mala kolecka, projede vsechno
Kocarek jsem koupila z druhe ruky a musim napsat, ze jsem mile prekvapena. Vse funguje jak ma. Nejvice ocenuji jeho skladnost, lehkost a snadnou manipulaci. I presto, ze by se zdalo, ze ma mala kolecka, projede vsechno.
3
Čti celé...

Další kočárky Nuna