Který sportovní kočárek má otočné sezení, dobré ovládání a kvalitní kola?

Zodpovězené
5. bře 2022

Ahoj,

uvažuji nad koupí sportovního kočárku pro 7měsíční dceru. Doma mám Easywalker Harvey2 All Terrain. Vyhovuje mi ovládání i docela vysoké sezení dcery, s adaptérem je vyšší (mám 176 centimetrů). Jediné mínus je korýtkové sezení. Dcera v kočárku spává, ale tento druh lehu mi přijde nevyhovující.

Mé požadavky:

  • něco obdobného jako Harvey - otočné sezení, dobré ovládání,
  • dobrá kola, která zvládnou zničené městské chodníky (do lesa moc neplánuji jet a tříkolové se mi vůbec nelíbí),
  • velkou stříšku,
  • nemusí být nejlehčí, ale výtah máme na mezipatře, takže ani nepříliš robustní kočárek.

Který kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

Tvé požadavky splňuje například Easywalker Rudey, ale nejsem si jistá, zda ho seženeš samostatně jako sporťák, bývá dostupný spíše ve dvojkombinaci.

Dále to může být i Mamas&Papas Ocarro nebo Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3. Jedná se o velmi podobné kočárky. Možná se o trochu více přikláním k Mamas&Papas Ocarro, z důvodu větších kol a lepšího odpružení, bohužel je těžší. Takže záleží, zda dáš přednost nižší hmotnosti, nebo lepším jízdním vlastnostem.

Tvé požadavky splňuje i Cybex Balios S. Najdeš u něj extra dlouhou stříšku, celkem lehkou hmotnost a kvalitní gumová kola. Pokud Tě zaujal, mrkni na tuto recenzi od mojí kolegyně, která kočárek důkladně testovala.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie