Který sportovní kočárek s otočným sezením je vhodný pro dovolenou?

Zodpovězené
1. srp 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek, který má možnost otočného sezení (zatím se stále vozíme tváří k sobě – 7 měsíců) a je vhodný na dovolenou.

Ve smyslu:

  • dobře odpružení, aby zvládl nějaký terén (rozbité cesty, kamínky),
  • dlouhá stříška, abychom nemuseli mít ještě slunečník,
  • skladnost (zabírá malo místa v autě),
  • snadná skladatelnost (nejlépe jednou rukou),
  • nemusí to být cestovní kočárek do letadla.

Který kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

na podobnou otázku jsem odpověděla nedávno. Prohlédni si skladné modely Cavoe Ideo a Bugaboo Bee.

Nebo podobné kočárky Zopa Quest, Nuna Demi Grow a Joie Versatrax. Jsou už o něco větší po složení, ale stále přijatelné a praktické.

Otočností se obíráš o velký výběr kočárků, proto Ti nabízím na výběr i tyto tříkolové neotočné modely. Doporučuji Thule Spring, který je o něco větší vnitřním prostorem Baby Jogger City Mini GT2 nebo populární Britax B-Motion 4 Plus.

Baby Jogger City Mini GT2 má v názvu „City" (což v překladu znamená „Město"). Jeho kola a odpružení jsou však vhodná nejen do města, ale také do náročnějšího lesního terénu. Jedinou nevýhodou je jeho možné překlopení na bok při jízdě šikmým, resp. kopcovitým terénem.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka